facebook Zespół Szkół w Nekli
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 1768434 razy.

   
  • Slajd 2
  • Slajd 1

Ważne informacje

0°C
| niedziela 22 września | 06:11:26

Dziś są imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima

  • Zebrania ZS NEKLA Wrzesień

Artykuły / Mistrzostwa Powiatu w Trójboju i Czwórboju LA

dodane w czwartek 16 maja 2019 r., przez Marek Wasiak

Mistrzostwa Powiatu w Trójboju i Czwórboju LA

W środę 8 maja na stadionie sportowym przy Zespole Szkół w Nekli odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Trójboju i Czwórboju Lekkoatletycznym.  Po raz pierwszy w historii nasz nowy stadion miał okazję gościć tak dużą grupę młodych sportowców. Do Nekli tego dnia przyjechało ponad dwustu uczniów z 10 szkół naszego powiatu, aby rywalizować w czterech konkurencjach – biegu na 60m, biegu na 600 i 1000m, rzucie piłeczką palantową i skoku w dal. Zawody odbyły się w 2 kategoriach wiekowych, osobno dla chłopców i dziewczynek z roczników 2008 i młodszych oraz dla roczników 2006 i młodszych. Piękna pogoda tego dnia sprzyjała rywalizacji sportowej a młodzi lekkoatleci z wielkim zaangażowaniem starali się osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi sportowcy, którzy aż w 3 z 4 kategorii wiekowych okazali się najlepsi.  Pierwsze miejsce zajęli chłopcy młodsi i chłopcy starsi oraz dziewczęta starsze a dziewczęta młodsze zajęły bardzo dobre drugie miejsce.  Oprócz rywalizacji drużynowej prowadzona była również rywalizacja indywidualna, gdzie także kilkoro naszych uczniów zajęło medalowe lokaty.

Skład reprezentacji naszej szkoły:

Dziewczęta 2008/2009 –Joanna Pałczyńska, Hanna Grajek, Zuzanna Paszak, Maja Paszczak, Aleksandra Staszak.                                                                                                                                                    
Chłopcy 208/2009 – Mieszko Solecki, Paweł Waliszka, Olgierd Jackowski, Krzysztof Baum, Eryk Jasiński. 
Dziewczęta 2006/2007 – Kaja Kozłowska, Magdalena Rogalska, Julia Leśniczak, Karolina Kurowska, Magdalena Wesołowska, Magdalena Świdurska.                                                                                            Chłopcy 2006/2007 – Łukasz Wiśniewski, Wojciech Mendzelewski, Michał Piechnicki, Oskar Niedzieski, Bratosz Głowacki, Olgierd Jackowski.

 Wielkie brawa dla wszystkich

Galeria zdjęć: Mistrzostwa Powiatu w Trójboju i Czwórboju LA

20190508_120149.jpg
20190508_121455.jpg
IMG_7924.JPG
IMG_7926.JPG
IMG_7930.JPG
Polecane serwisy
Losowa galeria
Wydarzenia w szkole
© Copyright 2019 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.