| piątek 19 kwietnia | 21:42:28

Dziś są imieniny: Adolfa, Tymona, Leona

Artykuły / Uroczystość zakończenia roku szkolnego on-line

dodane w wtorek 18 czerwca 2019 r., przez Marek Wasiak
 Tegoroczne uroczystości zakończenia roku szkolnego 2018/2019, będzie można zaobaczyć na żywo na naszym profilu społecznościowym Facebook. Transmisja będzie dostepna na profilu Szkola Nekla oraz Zespół Szkół w Nekli.
Transmitowane będą zakończenia roku szkolnego dla klas I - V oraz VI -VIII oraz Gimnazjum, odpowiednio o godz. 8:00 oraz 11:30.
Jeżeli ktoś z Państwa, nie będzie mógł dotrzeć osobiście a chciałby zobaczyć uroczystość, serdecznie  zapraszamy do śledzenia transmisji na naszym profilu.

Jednocześnie informujemy, że jest to pierwsza nasza taka transmisja i mamy nadzieję, że wszystko odbędzie się sprawnie. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek problemy serdecznie przepraszamy.