| wtorek 23 kwietnia | 18:55:10

Artykuły / OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY – BIBLIA I PRZYPOWIEŚCI

dodane w piątek 17 lutego 2017 r., przez Ewa Nowacka

OGÓLNOPOLSKI  KONKURS  PRZEDMIOTOWY – BIBLIA I PRZYPOWIEŚCI

29 listopada 2016 r. odbył się w naszej szkole konkurs zorganizowany przez Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI – Biblia i Przypowieści.
            W konkursie brali udział: Patrycja Czyżewska – kl. VI a, Tymoteusz Handkiewicz – kl. VI b, Kinga Jasińska – kl. VI a, Wiktoria Jasińska – kl. VI a, Wiktoria Kozerska –            kl. VI  a, Michał Mendzelewski – kl. VI b i Michał Pluciński – kl. VI a.
            Uczniowie mieli okazję wykazać się swoją wiedzą z zakresu istotnych wydarzeń biblijnych i znajomością postaci ze Starego i Nowego Testamentu.
            Konkurs miał formę testu składającego się z 30 pytań. Do każdego pytania podane były cztery warianty odpowiedzi, z których co najmniej jeden był prawdziwy. Maksymalnie można było zdobyć 240 punktów.
            W drugiej połowie stycznia br. Komisja Konkursowa ogłosiła wyniki. W konkursie brało udział ogółem 2.057 uczniów kl. IV – VI z całej Polski. Wszyscy uczestnicy konkursu  z  naszej szkoły otrzymali DYPLOMY UZNANIA, a najlepszy wynik – 216 punktów uzyskał Tymoteusz Handkiewicz z kl. VI b, zajmując 13 miejsce.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy i GRATULUJEMY!