| sobota 25 listopada | 02:48:34

• Tablica

Artykuły / Uwaga!Podręczniki w roku szkolnym 2017/2018

dodane w środa 21 czerwca 2017 r., przez Katarzyna Potejko
Informujemy, że w roku szkolnym 2017/2018 podobnie jak w latach ubiegłych uczniowie we wrześniu otrzymają podręczniki z dotacji celowej (dotyczy to wszystkich klas). Religię natomiast muszą zakupić we własnym zakresie.
Kl.I  -  Władysław Kubik – „Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa” – Katechizm + zeszyt ucznia. Wyd. WAM Kraków (2011r.)
Kl. II -  Władysław Kubik – „Kochamy Pana Jezusa” – Katechizm + zeszyt ucznia. Wyd. WAM Kraków (2012r.)
Kl. III  - Władysław Kubik – „Przyjmujemy Pana Jezusa” – Katechizm + zeszyt ucznia. Wyd. WAM Kraków (2013r.)
Kl. IV - Zbigniew Marek – „Zaproszeni przez Boga” – Katechizm. Wyd. WAM Kraków (2012r.)
Kl. V - Zbigniew Marek, Anna Walulik  – „Obdarowani przez Boga” – Katechizm. Wyd. WAM Kraków (2013r.)
Kl. VI - Zbigniew Marek, Anna Walulik  – „Przemienieni przez Boga” – Katechizm. Wyd. WAM Kraków (2014r.)
Kl. VII - Władysław Kubik  -  „Szukam Was” – Katechizm. Wyd. WAM Kraków (2011r.) (obecny podręcznik dla kl. I gimnazjum)
Kl. II gimnazjum - Władysław Kubik - „Jestem z Wami” – Katechizm. Wyd. WAM Kraków (2012r.)
Kl. III gimnazjum - Władysław Kubik – „Chodźmy razem ” – Katechizm. Wyd. WAM Kraków (2013r.)

© Copyright 2017 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.