Nasza strona została odwiedzona 9019862 razy.

| piątek 29 marca | 15:04:59
| piątek 29 marca | 15:04:59

Dziś są imieniny: Wiktoryna, Helmuta, Eustachego

Artykuły / XIV Powiatowy Konkurs Matematyczny Klas V i VI Szkół Podstawowych

dodane w piątek 7 kwietnia 2017 r., przez Anna Frąszczak

Tymoteusz trzeci, Michał czwarty!

7 kwietnia w SSP1 we Wrześni odbył się XIV Powiatowy Konkurs Matematyczny Klas V i VI Szkół Podstawowych. Uczniowie musieli rozwiązać w ciągu 60 minut 5 zadań otwartych, a po krótkiej przerwie w ciągu 50 minut 20 zadań testowych. Za wszystkie zadania można było uzyskać 40 punktów. Wśród laureatów znaleźli się uczniowie nasze szkoły: trzecie miejsce z wynikiem 36 punktów zajął Tymoteusz Handkiewicz, a Michał Mendzelewski, który uzyskał tylko 1 punkt mniej, był czwarty.

Gratulujemy Tymkowi i Michałowi, uczniom klasy VIb Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Nekli!

Anna Frąszczak

Galeria zdjęć na stronie SSP1: zobacz

Galeria zdjęć: XIV Powiatowy Konkurs Matematyczny Klas V i VI Szkół Podstawowych

XIV Powiatowy Konkurs Matematyczny Klas V i VI Szkół Podstawowych - Zdjęcie: 1/3