facebook Zespół Szkół w Nekli
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 783975 razy.

   
  • Slajd 2
  • Slajd 1
0°C
| wtorek 23 października | 18:13:27

Dziś są imieniny: Marleny, Seweryna, Igi

Do końca roku szkolnego pozostało:

  • Nauczyciel na Medal ZS Nekla

Artykuły / Świąteczny prezent

dodane w wtorek 2 stycznia 2018 r., przez Anna Nowaczyk

Świąteczny prezent

Jesteśmy klasą, która lubi pomagać. To miłe uczucie, kiedy zrobi się coś dobrego dla drugiego człowieka. Święta Bożego Narodzenia są ku temu najlepszą okazją. Samotna Pani Irena marzyła o stroiku świątecznym, pościeli lub ręcznikach, produktach żywnościowych i kosmetykach. Postanowiliśmy pragnienia te spełnić. Za zebrane pieniądze kupiliśmy wymarzone upominki. Do paczki dorzuciliśmy przyniesione przez nas kosmetyki, słodycze, kawę i herbatę. Napisaliśmy kartkę z życzeniami. Pełną torbę, którą trudno było unieść, pani zawiozła do wrzesińskiej fary. Chcemy pomagać i zachęcamy innych do tych szlachetnych działań nie tylko w okresie świąt.                                                                                      

            
  Wojtek Wesołek                   

                                                                                             z  klasy IIIb

Galeria zdjęć: Świąteczny prezent

DSCN0816.JPG
DSCN0817.JPG
DSCN0818.JPG
DSCN0819.JPG
Polecane serwisy
Losowa galeria
Wydarzenia w szkole
© Copyright 2018 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.