| wtorek 23 stycznia | 02:35:43

• Zima

Artykuły / Wizyta klasy I b w Przedszkolu Akademia Talentów

dodane w wtorek 9 stycznia 2018 r., przez Katarzyna Wojtkowiak

Dnia 4 stycznia 2018 roku uczniowie k­­­lasy Ib wybrali się do Przedszkola Akademia Talentów, aby pokazać młodszym kolegom i koleżankom przedstawienie jasełkowe pt. "Do stajenki". Dzieci z radością obejrzały występ, podczas którego mogły poczuć niepowtarzalną atmosferę oraz włączyć się do wspólnego śpiewu kolęd i pastorałek.  Maluchy uważnie śledziły losy biblijnych postaci. Wszystkim podobały się stroje, dekoracja. Występujący wprowadzili widzów w prawdziwie świąteczny nastrój. Na koniec przedszkolaki brawami i okrzykami nagrodzili młodych aktorów.
     Odgrywanie ról, które w większości przypisane są osobom dorosłym oraz klimat i przesłanie opowieści, za każdym razem wywołują wzruszenie wśród widzów i występujących. Bardzo dziękujemy pani dyrektor Angelice Kurzawie za zaproszenie do przedszkola i mamy nadzieję, że niedługo spotkamy się ponownie.

Galeria zdjęć: Wizyta klasy I b w Przedszkolu Akademia Talentów