facebook Zespół Szkół w Nekli
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 1067680 razy.

   
  • Slajd 2
  • Slajd 1
0°C
| poniedziałek 18 lutego | 17:17:04

Dziś są imieniny: Szymona, Konstancji, Flawiana

Do końca roku szkolnego pozostało:

  • DBI_2019
  • Roboty ZS Nekla
  • Ucz się 1
  • Uczę się

Artykuły / Pierwsza pomoc w klasie Id

dodane w poniedziałek 15 stycznia 2018 r., przez Katarzyna Kulczak

15 stycznia 2018r.  do klasy I d zawitał Pan Marcin Łyskawa, który jest wieloletnim i doświadczonym ratownikiem medycznym. Wizyta ta nie była przypadkowa, ponieważ należy ciągle dzieciom przypominać o telefonach alarmowych. Przydają się one gdy dzieje się wokół nas coś złego, niebezpiecznego lub zagrażającego życiu ludzkiemu. Często to własnie dzieci są świadkami takich sytuacji i to od nich tak wiele zależy. Pierwsze sekundy  decydują o konsekwencjach wypadku.
Zbliżają się ferie  -  czas  beztroskiego wypoczynku i zabawy na świeżym powietrzu. Musimy więc wszyscy pamiętać o bezpieczeństwie swoim i innych. Mówmy o tak ważnych sprawach przy każdej okazji. Wszyscy jesteśmy przecież odpowiedzialni. Serdecznie dziękujemy za wartościowe wskazówki i bezcenne rady Panu Ratownikowi – uczniowie klasy Id z wychowawcą.

Polecane serwisy
Losowa galeria
Wydarzenia w szkole
© Copyright 2019 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.