| poniedziałek 10 grudnia | 16:43:49

Dziś są imieniny: Julii, Danieli, Bogdana

Artykuły / Podręczniki w roku szkolnym 2018/2019

dodane w wtorek 21 sierpnia 2018 r., przez Marek Wasiak
 Informujemy, że w roku szkolnym 2018/2019 podobnie jak w latach ubiegłych uczniowie we wrześniu otrzymają podręczniki z dotacji celowej (dotyczy to wszystkich klas). Religię natomiast muszą zakupić we własnym zakresie.

Kl.I  -  Władysław Kubik – „Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa” – Katechizm + zeszyt ucznia. Wyd. WAM Kraków (2011r.)
Kl. II -  Władysław Kubik – „Kochamy Pana Jezusa” – Katechizm + zeszyt ucznia. Wyd. WAM Kraków (2012r.)
Kl. III  - Władysław Kubik – „Przyjmujemy Pana Jezusa” – Katechizm + zeszyt ucznia. Wyd. WAM Kraków (2013r.)

Kl. IV - Zbigniew Marek – „Zaproszeni przez Boga” – Katechizm. Wyd. WAM Kraków (2012r.)
Kl. V - Zbigniew Marek, Anna Walulik  – „Obdarowani przez Boga” – Katechizm. Wyd. WAM Kraków (2013r.)
Kl. VI - Zbigniew Marek, Anna Walulik  – „Przemienieni przez Boga” – Katechizm. Wyd. WAM Kraków (2014r.)
Kl. VII - Władysław Kubik  -  „Szukam Was” – Katechizm. Wyd. WAM Kraków (2011r.)
Kl. VIII  - Władysław Kubik - „Jestem z Wami” – Katechizm. Wyd. WAM Kraków (2012r.)

Kl. III gimnazjum - Władysław Kubik – „Chodźmy razem ” – Katechizm. Wyd. WAM Kraków (2013r.)