facebook Zespół Szkół w Nekli
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 1761372 razy.

   
  • Slajd 2
  • Slajd 1

Ważne informacje

0°C
| piątek 20 września | 07:48:20

Dziś są imieniny: Filipiny, Eustachego, Euzebii

  • Zebrania ZS NEKLA Wrzesień

Artykuły / Konkursy / Wręczenie nagród w I Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas VIII 2018/2019

dodane w środa 24 kwietnia 2019 r., przez Anna Frąszczak
Wręczenie nagród w I Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas VIII szkół podstawowych miasta Poznania i okolic pod honorowym patronatem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty 2018/2019

Gratulujemy Tymoteuszowi!
  
            

„Bez matematyki, jesteśmy ślepi.”

Alain Badiou
 

24 kwietnia 2019r. o godz. 13.30 w SP nr 19 im. Stanisława Staszica w Poznaniu wręczono nagrody zwycięzcom I Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas VIII szkół podstawowych miasta Poznania i okolic pod honorowym patronatem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty.

Konkurs, który składał się z dwóch równo punktowanych etapów odbył się 29 marca br. i wzięło w nim udział 100 uczniów z Poznania i okolic. Do ścisłego finału awansowało 17 ósmoklasistów, wśród których znalazł się uczeń z Zespołu Szkół w Nekli Tymoteusz Handkiewicz (8b). Na wynik końcowy składała się suma punktów z obu części, maksymalnie 40 pkt. Tymek w pierwszej uzyskał 18 pkt., w drugiej 17, łącznie 35 pkt. i został laureatem II stopnia. Zwycięzca miał zaledwie 2 punkty więcej, a laureat I stopnia wynik o jeden większy niż nasz uczeń.

Gratulujemy Tymoteuszowi oraz życzymy dalszych sukcesów.

Anna Frąszczak

Galeria zdjęć: Wręczenie nagród w I Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas VIII 2018/2019

01.jpg
02.jpg
03.jpg
04.jpg
Polecane serwisy
Losowa galeria
Wydarzenia w szkole
© Copyright 2019 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.