| czwartek 28 marca | 19:26:55
| czwartek 28 marca | 19:26:55

Dziś są imieniny: Anieli, Sykstusa, Jana

Artykuły / "Młodzi programiści" / Wizyta dzieci z Przedszkola "Akademia Talentów" - Dzień Bezpiecznego Internetu

dodane w piątek 8 lutego 2019 r., przez Marek Wasiak
 „Dzień Bezpiecznego Internetu” to hasło, które towarzyszyło odwiedzinom w naszej szkole dzieci z Przedszkola „Akademia Talentów”. Głównym celem wizyty w szkolnej pracowni komputerowej było przekazanie przedszkolakom podstawowych zasad, które towarzyszą podczas pracy z komputerem.
Dzień Bezpiecznego Internetu, to akcja, w czasie której inicjowane i propagowane są działania na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania Internetu.
Przy okazji odwiedzin, dzieci poznały także zasoby naszej pracowni komputerowej, która wyposażona jest między innymi w roboty. Dzieci pracowały z ozobotami, czyli robotami, które programowane są przez kolory, a także sterowały z poziomu tabletów modelami bardziej zaawansowanych konstrukcji.
Wizyta przebiegała w bardzo miłej atmosferze, a  młodzi „informatycy” okazali się bardzo grzeczną i sympatyczną grupą.
 Dziękujemy za wizytę w naszej szkole i już dziś zapraszamy na kolejną.

Marek Wasiak

Galeria zdjęć: Wizyta dzieci z Przedszkola "Akademia Młodych Talentów" - Dzień Bezpiecznego Internetu

Wizyta dzieci z Przedszkola "Akademia Młodych Talentów" - Dzień Bezpiecznego Internetu - Zdjęcie: 1/6
Wizyta dzieci z Przedszkola "Akademia Młodych Talentów" - Dzień Bezpiecznego Internetu - Zdjęcie: 2/6