facebook Zespół Szkół w Nekli
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 1761296 razy.

   
  • Slajd 2
  • Slajd 1

Ważne informacje

0°C
| piątek 20 września | 07:31:58

Dziś są imieniny: Filipiny, Eustachego, Euzebii

  • Zebrania ZS NEKLA Wrzesień

Artykuły / "Młodzi programiści" / Drzwi Otwarte 2019

dodane w sobota 23 lutego 2019 r., przez Zofia Konecka

     W imieniu Dyrekcji serdecznie zapraszamy przyszłych uczniów i ich Rodziców na Drzwi Otwarte w Szkole Podstawowej w Nekli przy ul. Szczepańskiego 7 w dniu 16.03.2019 r. (sobota) od godziny 10:00 do 12:00.
        W programie wiele ciekawych atrakcji, m.in.  pokaz wydruku 3 D, pokaz robotów, zajęcia w sali komputerowej, zwiedzanie szkoły, zajęcia plastyczno - techniczne, słodkie ciastka i ciasteczka, gimnastyka korekcyjna dla najmłodszych, drobne upominki oraz wiele innych ciekawych propozycji.

        Przyjdź! Naprawdę warto!


Polecane serwisy
Losowa galeria
Wydarzenia w szkole
© Copyright 2019 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.